Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlOyun SalonuGiriş yap

japonyada öyle

YazarMesaj
lossevil
NormalÜye
lossevil

Profil Bilgileri
Kullandığım Tarayıcı : Mozilla Firefox
Aktiflik :
japonyada öyle Left_bar_bleue10 / 99910 / 999japonyada öyle Right_bar_bleue

Burcun : Balık
Doğum tarihi : 19/02/94
Tuttuğum Takım : 2
Ruh Hali : Aşık
Başarı Sistemi : 2
Rep Puanı : 189
Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
japonyada öyle Img_left0/0japonyada öyle Red_fa10  (0/0)
Online Durumu:
japonyada öyle Img_left0/0japonyada öyle Green_10  (0/0)
Seviye:
japonyada öyle Img_left0/0japonyada öyle Empty_bar_bleue  (0/0)

japonyada öyle Empty
MesajKonu: japonyada öyle   japonyada öyle Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 7:19 pm

Bugün Matematik dersindeyiz.
Hocayla beraber Arkada oturuyoruz Sınıfn En ters Ve dersle ilgisi olmayan ÇEKİK GÖZLÜ Arkadaşımız tahtaya kalktı.Ve soruyu çözdü
Soruyu çözmesiyle beraber sınftan bir uğultu çıkmaya başladı;
-bu nasıl bir tarz
-nasıl çözdün yaa
-Anlamadık bişe :s
Gbi laflar hawada uçuşuyor.Fakat cewap doğru. Derken Haylaz takmından biri atladı.

-JAPONYADA ÖYLE xD =D

Ailenin biri o kadar kalabalıkmış ki karı kocanın seks yapacak yerleri kalmamış. Bir gün bu karı koca dayanamamış plan yapmışlar. Planda sabah herkes yemek yerken ev hanımı üzerine yoğurt döküp mutfağa gidecek evin erkeği onu temizlemek bahanesiyle yanına gidip sevişecekler. Sabah oluyor. Kahvaltıda anne üzerine yogurt döküyor babada peşinden gidiyor bi güzel becermeye başlıyor karıyı. Bunlar mutfakta sevişirken evin en küçüğü susayıp mutfağa gidiyor. Anne babasını o vaziyette görünce korkup hemen içeri girer ve
- Abilerim ablalarım sakın!!! üzerinize yogurt dökmeyin babam yogurt dökeni s****yor

Yaşlı italyan, kasabanın papazına günah çıkarmaya gitmişti. ihtiyar adam itiraflarına başladı;
- ''ikinci Dünya savaşının ilk günlerinde bir güzel kız kapımı çalıp kendisini Almanlar'dan saklamamı istedi. Onu bodrum'a sakladım. Ve Onu asla bulamadılar.
- ''Bu harika birşey'' dedi, papaz..
- ''Devamı var'' dedi ihtiyar..
- ''Ben zayıf karakterli bir adamım.
Bir gün ondan, kendisini saklamamın bedelini bazı arzularımı gidererek odemesini istedim''.
Papaz bir süre düşündü, sonra..
- ''Hımmm.. Savaş yılları. Zor günler.. O koşullarda böyle bir zaaf affedilebilir, çok büyük bir riski göze almışsınız kaldi'ki, kız Almanların eline düşse, başına çok daha kötü şeyler gelirdi. Allah anlayışlı, hoş görülü ve affedicidir. Yaptığınız iyilik ve kötülükleri tartar, sizi şefkatle yarğılar''.
yaşlı adam;
- ''Teşekkür ederim peder şimdi içim rahatlamışken, bir soru daha sorabilir miyim?''.
papaz;
- ''Tabii sorabilirsin oğlum'' dedi.
- ''Ona savaşın bittiğini söylemem gerekiyor'mu?''...

Mahallenin iki afacan kardesi tüm mahalleliyi biktirmis. Sürekli ana-babalarina sikayet geliyor mahalleliden. Kirilan camlarin, kuyruguna teneke baglanan kedilerin,lastigi indirilen arabalarin sorumlusu hep afacan kardesler.
Ana-babasi usanip bu durumdan kilisenin papazina anlatirlar durumu ve yardim isterler. Papaz "gönderin çocuklari konusayim" der.
Çocuklari gönderirler. Papaz önce büyük oglani çagirir. "Söyle bakiim evladim,Tanri nerede?". Çocuk susar. Papaz tekrar sorar:"evladim söylesene Tanrimiz nerede?". Çocuk susmaya devam eder. Papaz israrla sormaya devam eder, çocuk susmaya.. Sinirlenir Papaz,"konussana be çocuk nerde Tanri?".
Çocuk aniden firlar,kiliseden kosarak kaçiyorken seslenir kardesine "kaçalim çabuk!". Eve giderler,odalarina çikip kapiyi iyice kapatirlar,küçük oglan sorar büyügüne "neden kaçiyoruz?" Büyük yanitlar:
"iste simdi hapi yuttuk, Tanri kaybolmus bizden biliyorlar!!!"

Temel Istanbul'a gittikten sonra bir otele yerlesir.Otelin tuvaletleri o kadar temizdir ki tuvalete siçmaya kiyamaz.Bir posete siçip aticagi bir yer arar.Tam o saatlerde 1 kilo altin çalinmistir. Polisler Temeli elinde poset içinde sari bir sey görünce hemen yakalarlar.Posetin içine bakmadan tartarlar. Tam 750gr'dir.Bunun 250gni ne yaptin deyip bir güzel döverler.Sonra posetin içindeki altin olmadigi anlasilir ve temeli serbest birakirlar.Temel bu olaydan sonra köye geri döner.Köy ahalisi Temel'e:-"Istanbul nasil bizde gidelim mi?" diye sorarlar.Temel ise:-"Siz siz olunda Istanbul'a gitmeyin. Istanbul'da 1 kilo siçmayanin agzina siçiyorlar!."

temel bir gun vesikalık çekilcekmiş.karşısına cafer çıkmış ne bu telaş demiş, temel de 6 tane acele vesikalık çekilmem lazım demiş. cafer bundan kolay ne var demiş.vesikalık belden yukarı çekilir demiş. sen bi çukur aç ben eliom demiş cafer.cafer geldiğinde ne gorsun temel 6 tane çukur kazmış.olum nie 6 çukur kazdın demiş.temel de 6 tane çekilcem ondan demiş.olum bunun için 6 çukur kazmana gerek yoktu ben zaten 6 tane fotoğraf makinası getirdim demiş.

japonyada öyle
1 sayfadaki 1 sayfası