Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlOyun SalonuGiriş yap

TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı

YazarMesaj
Suskun Sevda
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Kullandığım Tarayıcı : Opera
Madalyaları : 5
Aktiflik :
TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Left_bar_bleue990 / 999990 / 999TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Right_bar_bleue

Burcun : Kova
Doğum tarihi : 04/02/91
Tuttuğum Takım : 5
Ruh Hali : Çalışıyor
Başarı Sistemi : 22156
Rep Puanı : 25116
Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Img_left98/100TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Red_fa10  (98/100)
Online Durumu:
TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Img_left98/100TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Green_10  (98/100)
Seviye:
TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Img_left98/100TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Empty_bar_bleue  (98/100)

TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Empty
MesajKonu: TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı   TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 8:57 am

•Uzak Masaüstü Baglantısı TeamViewer Resimli Anlatım

TeamViewer 30 kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi ve aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır Firewall ve NAT aproxy'ye dokunmadan çalışabilme özelligi ile hiç bir sorun çıkarmadan istediğiniz herşeyi yapmanıza olanak sağlar Sadece TeamViewer programı ile başka bir bilgisayarın uzak masaüstüne bağlanabilir ve bir makinede yüklü olan programı her hangi bir yükleme işlemine gerek kalmadan diğerinde de kullanabilirsiniz Bağlanmak istediğiniz bilgisayara ilk defa bağlanacaksanız daha önceden belirlenmiş olan id numaralarını girmeniz gerekmektedir
TeamViewer'da ID numarasını ve şifreyi girdikten sonra uzak masaüstü erişimine sahip olursunuz Dünyada yüzbinlerce insan TeamViewer'ı uzak masaüstü için en uygun, en kolay program olarak görüyor ve kullanıyor
TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir Veri transferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir Özel kullanımlar için bedava olan TeamViewer'da ayrıca chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özellikleri de mevcut
Kısaca özelliklerinden bilgi vermek gerekirse;

TeamViewer Yükleme yapmadan uzak masaüstü erişimi

TeamViewer ile internet bağlantısı sayesinde dünyanın her hangi bir yerindeki bir bilgisayara başka yükleme yapmadan ve güvenlik duvarı sorunu çıkarmadan erişim yapabilirsiniz

Dosya TransferiTeamViewer bilgisayarınızdaki dosyaları karşı taraftaki bilgisayara yollayabilir yada karşı taraftan kendi bilgisayarınıza dosya taşıyabilirsiniz

Güvenlik Duvarının arkasından çalışır

Bir çok uzak masaüstü yazılımı güvenlik duvarları yüzünden erişim güçlükleri çeker Ancak TeamViewer ile endişe etmeye gerek yok Çünkü TeamViewer güvenlik duvarı arkasından çalışarak bağlanılacak bilgisayara bağlanmanın yolunu buluyor

Yüksek Güvenlik Standardı

TeamViewer Oldukça güvenli bir çözüm ortağıdır Güvenlik kanalları RC4 kodlamaları ile korunmaktadır RC4 kodlamaları https/SSL ile aynı güvenilirliğe sahiptir

Yüksek performans

LAN bağlantısı hızı ile internet üzerinde erişim imkanı sunarYeni eklenen özellikler:

Windows Vista için uzak masaüstü bağlantı desteği sağlanmış

Bağlantı hızı ve sıkıştırma derecesi artırılmış

Firefox ve Opera da otomatik proxy güncellemesi sağlanmış

Dosya transfer hızı artırılmış

( Unicode) Uluslarası dil karakterlerinin hepsi desteklenmiş

04262008 Tarihli Son Sürümü Olan 354140 Sürüm Nolu TeamViewer'i [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.suskuncocuk.yetkin-forum.com

TeamViewer Resimli Anlatım Uzak Masaüstü Baglantısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Xp format Atma Resimli Anlatım
» Xp Orjinal Yapma Resimli Anlatım Buyrun İçeri
» Windows 7 İndir+ Tr Dil Paketi Ayrıntılı Kurulum Resimli Anlatım
» Jdownloader Dlc Dosyalarını İndirme + Kullanımı Detaylı Anlatım
» TeamViewer 5.0.7687 Full İndir >>>