Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlOyun SalonuGiriş yap

win32 sality virüsü kesin çözüm

YazarMesaj
Suskun Sevda
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Kullandığım Tarayıcı : Opera
Madalyaları : 5
Aktiflik :
win32 sality virüsü kesin çözüm Left_bar_bleue990 / 999990 / 999win32 sality virüsü kesin çözüm Right_bar_bleue

Burcun : Kova
Doğum tarihi : 04/02/91
Tuttuğum Takım : 5
Ruh Hali : Çalışıyor
Başarı Sistemi : 22156
Rep Puanı : 25116
Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
win32 sality virüsü kesin çözüm Img_left98/100win32 sality virüsü kesin çözüm Red_fa10  (98/100)
Online Durumu:
win32 sality virüsü kesin çözüm Img_left98/100win32 sality virüsü kesin çözüm Green_10  (98/100)
Seviye:
win32 sality virüsü kesin çözüm Img_left98/100win32 sality virüsü kesin çözüm Empty_bar_bleue  (98/100)

win32 sality virüsü kesin çözüm Empty
MesajKonu: win32 sality virüsü kesin çözüm   win32 sality virüsü kesin çözüm Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:14 pm

UZUN SÜREN ARAŞTIRMALARIMIN SONUNDA BU VİRÜSTEN ALLAHIN DA İZNİYLE KURTULDUM ÖNCELİKLE VERDİĞİM LİNKTERİ RAR DOAYASINI İNDİRİNİZ...SONRA RAR DAN ÇIKAN PROGRAMLARI ÇALIŞTIRINIZ.. http://arsivindir.com/program-indir_...-Araclari.html .SONRA PC NİZE CA SECURİTY CENTER programını kurunuz..Kurulumu yapınca bilgisayara reset atınız..reset attıktan sonra önlem amaçlı --SİSTEM GERİ YÜKLEMEYİ--bütün sürücüler için kapatınız...CA SECURITY ILE TARAYINIZ..BİRAZ UZUN SÜRECEK 20-40 DK ARASI PC NİZİN HIZINA GÖRE DEĞİŞİR....aynı zamanda ca security tararken ilk verdiğim linkteki..iki programıda çalıştırınız....3 programda ki tarama bitince pc ye reset atınız....işlem tamamdır ALLAH'ın izniyle artık virüsten kurtulmuş olucaksınız..ben 1 ay uraştım...SİZİN URAŞMAMANIZ İÇİN PAYLAŞTIM...ve EN ÖNEMLİ NOKTAYA GELDİK ...TÜM TARAMA BİTİP RESET ATTIK TAN SONRA PC NİZE SU ANDAKİ EN İYİ KORUMA PROGRAMI OLAN BİT DEFENDER PROGRAMINI KURUNUZ... BÖYLECE PC NİZDE WİN32SALİTY VİRÜSÜ TARİH OLMUL OLUCAK...HEPİNİZE OLAY GELSİN..KARDESLERİM...MUTLAKA DEDİKLERİMİ YAPIN...BOŞUNE FORMATLA URAŞMAYIN..FORMAT ATSANIZ BİLE VİRÜS GERİ GELİYOR.DEDİĞİMİ YAPARIN RAHAT RAHAT PC KULLANIN..
http://www.suskuncocuk.yetkin-forum.com

win32 sality virüsü kesin çözüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kill ammo antivirüs[Gizli dosyalarınız gittiyse çözüm budur]