Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlOyun SalonuGiriş yap

Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu

YazarMesaj
Suskun Sevda
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Kullandığım Tarayıcı : Opera
Madalyaları : 5
Aktiflik :
 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Left_bar_bleue990 / 999990 / 999 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Right_bar_bleue

Burcun : Kova
Doğum tarihi : 04/02/91
Tuttuğum Takım : 5
Ruh Hali : Çalışıyor
Başarı Sistemi : 22156
Rep Puanı : 25116
Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Img_left98/100 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Red_fa10  (98/100)
Online Durumu:
 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Img_left98/100 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Green_10  (98/100)
Seviye:
 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Img_left98/100 Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Empty_bar_bleue  (98/100)

Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Empty
MesajKonu: Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu    Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:37 pm

Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu Verbatim_store-n-go-thumb-450x300
Ülkemizde daha çok optik medyaları ile tanınan Verbatim, Store "n" Go serisi adı altında farklı kapasitelere sahip 2.5 inç'lik taşınabilir sabit disklerini satışa sundu. Kırmızı, mavi, yeşil, beyaz, siyah, gümüş, sarı, mor ve turuncu renklerle üretilen sabit diskler USB 2.0 arabirini kullanıyor. 81 x 117 x 16 mm boyutlara ve 135 g ağırlığa sahip olan Store "n" Go serisi sabit disklerde enerji tasarrufu için "Green" adı verilen bir buton bulunuyor. Bu buton ile sabit disklere ihtiyaç olmadığı zaman uyku moduna alınabiliyor.
250GB, 320GB, 500GB, 640GB, 750GB ve 1TB kapasitelerle satılacak olan Verbatim Store "n" Go serisi sabit diskler, Nero BackItUp Essentials ve Burn yazılımları ile satılacak. Renkli tasarımlara sahip olan Verbatim Store "n" Go serisi sabit diskler, 80$, 94$, 107$, 121$, 134$ ve 256$ fiyat etiketleriyle satışa sunuldu
http://www.suskuncocuk.yetkin-forum.com

Verbatim Store 'n' Go serisi taşınabilir sabit diskler satışa sunuldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Qumo, İQA serisi 2.5 inç'lik taşınabilir sabit disklerini satışa sunuyor
»  PQI'den taşınabilir sabit disk: H551
» GeForce 257.21 WHQL sürücüsü kullanıma sunuldu
»  Western Digital'dan özel tasarımlı taşınabilir depolama sürücüsü
»  24TB depolama alanı sunan taşınabilir bilgisayar: Acme Comrade