Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımda Kalite ve Güvencenin Adresi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlOyun SalonuGiriş yap

Mac OS X Adobe After Effects

4 posters
YazarMesaj
Suskun Sevda
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Kullandığım Tarayıcı : Opera
Madalyaları : 5
Aktiflik :
Mac OS X Adobe After Effects Left_bar_bleue990 / 999990 / 999Mac OS X Adobe After Effects Right_bar_bleue

Burcun : Kova
Doğum tarihi : 04/02/91
Tuttuğum Takım : 5
Ruh Hali : Çalışıyor
Başarı Sistemi : 22156
Rep Puanı : 25116
Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left98/100Mac OS X Adobe After Effects Red_fa10  (98/100)
Online Durumu:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left98/100Mac OS X Adobe After Effects Green_10  (98/100)
Seviye:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left98/100Mac OS X Adobe After Effects Empty_bar_bleue  (98/100)

Mac OS X Adobe After Effects Empty
MesajKonu: Mac OS X Adobe After Effects   Mac OS X Adobe After Effects Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:40 am

Adobe After Effects (Mac OS X)
Sürüm : 7.0
Boyut : 1.10 Gb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 30 Gün
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Mac OS X
Üretici Firma : Adobe
Eklenme Tarihi : 13-07-2006 (ardatan)

Mac OS X Adobe After Effects Gizli110

Bu Linki Görmek İçin Üye Olmalısınız veCevap Yazmalisiniz

Tanıtım:Üreticinin Açıklaması: Hareketli görüntüler ve görsel efektler için endüstri standardı. Düşüncelerinizi canlandırın. Adobe®️ After Effects®️ 7.0 cazip hareketli görüntüler ve mükemmel görsel efektleri etkin hassas ve sonsuz çeşitlilikle yaratmanızı sağlar. Diğer Adobe yazılımlarıyla entegrasyondan esnek 2 ve 3 boyutlu kompozitlemeden yüzlerce efektten ve hazır animasyon ayarlarından yararlanarak film video DVD ve Macromedia Flash çalışmalarınıza yeni bir boyut kazandırın.

Özelliklerleri :

Üretimde mükemmellik
Üstün çıktı ve geniş dosya formatı desteği
Film video ve DVD için Render Queue ile aklınıza gelebilecek her tür çıktı formatında profesyonel çıktılar üretin. Bir kompozisyonu eşzamanlı olarak farklı formatlara render edin (dönüştürün) ve daha fazla verim için dosyaları yığın halinde render edin.

Güçlü maske araçlarıEsnek otomatik trase (auto-tracing) seçeneklerini ve RotoBézier maskelerini kullanarak maskeleri kolayca tasarlayın düzenleyin ve çalışın.

Graph Editor
Anahtar kare düzenleme ve katmanlar arasında canlandırılmış özelliklerin kolay senkronizasyonu üzerinde tam görsel denetim sunan yeni Graph Editor sayesinde animasyonlarınızı hassas bir şekilde yaratın.

Profesyonel renk düzeltme
Adobe Photoshop'takine benzer renk düzeltme araçlarını ve çok hassas düzeltmeler için Color Finesse™️'i kullanarak filminizin ve diğer katman öğelerinin rengini ayarlayın.

En yüksek kalitede anahtar ve örtü araçlarıAkademi Ödülü sahibi Keylight (sadece Professional'da) ve çeşitli destekleyici araçlar sayesinde başka araçlarla üretilenlere rakip olabilecek düzeyde mavi ve yeşil ekran örtüleri yaratın.

Akıllı iş akışıBenzersiz Adobe entegrasyonu
Verimli Adobe iş akışını kullanın: Adobe Photoshop ve Illustrator®️ dosyalarını niteliklerini koruyarak ithal edin. Windows®️'ta Adobe Premiere®️ Pro projelerini ithal edin statik Adobe Encore®️ DVD yazılım menülerine hareket ekleyin After Effects projelerini Adobe Premiere Pro projeleri olarak ihraç edin ve çok daha fazlasını yapın.

En iyi performans
Hızlandırılmış OpenGL desteği akıllı RAM önizleme ve diske önbellekleme sayesinde kompozisyonlarınızı gerçek zamanda önizleyin ve render edin.

Baştan tasarlanmış birleşik kullanıcı arabirimi
En iyi organizasyon için sabitlenebilen ve gruplanabilen çalışma alanı panelleri ile üst üste binen pencereleri engelleyen zarif bir şekilde baştan tasarlanmış arabirimle çalışın. Özel çalışma alanlarını kaydedin kullanıcı arabirimi parlaklığını ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Adobe Bridge
Dijital varlıkları bulmak ve araştırmak hazır ayarları önizlemek ve uygulamak yığın işlemlerini çalıştırmak için güçlü yollar sunan Adobe Bridge ile gündelik işlerinizi basitleştirin.

Medya yönetimi ve render sonrası işlemler
Tam çözünürlük bağımsızlığı ile farklı platformlar arasında çalışmayı kolaylaştırın ve render sonrası eylemlerini kullanarak arka uç prodüksiyon çalışmalarını rahatlatın.

Yaratıcılık için güç
Esnek 2 ve 3 boyutlu montaj
Çok sayıda kamera ışık ve kesişen katmanlar kullanarak 2 ve 3 boyutlu uzayda montaj ve canlandırma yapın.

Uzman görsel efektler
Flulaştırma renk düzeltme katman deformasyonu bulut duman gibi olayların taklidi ve çok daha fazlası için geniş bir plug-in grubunu kullanarak dikkat çekici efektler yaratın.

Rakipsiz metin animasyonu ve jenerik efektleri
Eşi benzeri olmayan kolaylıkla hareketli metinler yaratın. Standart Adobe Text aracını kullanın ya da metni Photoshop'ta düzenleyin ve canlandırın; metin animasyonu hazır ayarlarını anında uygulayın ve çok daha fazlasını yapın.

Zaman kazandırıcı animasyon ve davranış hazır ayarları ve proje şablonlarıYüzlerce özelleştirilebilir animasyon hazır ayarını kullanarak mükemmel görünen animasyonlar üretin; bunların arasında metin efektler geçişler arka planlar ve davranışlar için hazır ayarlar yer almaktadır. Hareketli DVD menüleri ve hareketli görüntülü arka planlar için ürünle gelen proje şablonlarını kullanın.

Bozucu olmayan vektörel boyama
Filmi temizlemek maskeler çizmek öğeleri çoğaltmak ve animasyonlar yaratmak için katmanlar üzerinde bozucu etkisi olmayan boyama yapın.

Adobe®️ After Effects®️ 7.0 Professional After Effects Standard'ın tüm özelliklerine sahiptir ek olarak 32-bit High Dynamic Range (HDR) renk desteği Timewarp hareket takibi keying araçları ve daha pek çok şey sunmaktadır....

Sistem Gereksinimleri
# PowerPC®️ işlemci
# Mac OS X v.10.3.9
# 512 MB Ram (1 GB önerilir)
# 24-bit ve OpenGL ekran kartı
# 11 GB yüklemeden sonra 500 MB yükleme için boş disk alanı
# Aktivasyon için internet bağlantısı veya telefon
# DVD-ROM sürücüsü..........
http://www.suskuncocuk.yetkin-forum.com
MaTa
Admin
Admin
MaTa

Profil Bilgileri
Kullandığım Tarayıcı : Mozilla Firefox
Aktiflik :
Mac OS X Adobe After Effects Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Mac OS X Adobe After Effects Right_bar_bleue

Burcun : Ikizler
Doğum tarihi : 02/06/90
Tuttuğum Takım : 2
Ruh Hali : Agrasif
Başarı Sistemi : 9
Rep Puanı : 132
Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left0/100Mac OS X Adobe After Effects Red_fa10  (0/100)
Online Durumu:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left0/100Mac OS X Adobe After Effects Green_10  (0/100)
Seviye:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left0/100Mac OS X Adobe After Effects Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Mac OS X Adobe After Effects   Mac OS X Adobe After Effects Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 1:00 pm

paaylasımın için SAOLLLL
KuTLuG
Geçiyordum UğradımTipli Üye
KuTLuG

Profil Bilgileri
Aktiflik :
Mac OS X Adobe After Effects Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Mac OS X Adobe After Effects Right_bar_bleue

Burcun : Aslan
Doğum tarihi : 06/08/84
Tuttuğum Takım : 1
Ruh Hali : Olgun
Başarı Sistemi : 1
Rep Puanı : 2
Rrofil Alt

MesajKonu: Geri: Mac OS X Adobe After Effects   Mac OS X Adobe After Effects Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 9:00 pm

tşk saol kardeşş
Suskun Sevda
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Aktiflik :
Mac OS X Adobe After Effects Left_bar_bleue990 / 999990 / 999Mac OS X Adobe After Effects Right_bar_bleue

Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left98/100Mac OS X Adobe After Effects Red_fa10  (98/100)
Online Durumu:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left98/100Mac OS X Adobe After Effects Green_10  (98/100)
Seviye:
Mac OS X Adobe After Effects Img_left98/100Mac OS X Adobe After Effects Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Mac OS X Adobe After Effects   Mac OS X Adobe After Effects Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 9:04 pm

sende sağol kardeşim yorumlarının devamını dilerim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mac OS X Adobe After Effects   Mac OS X Adobe After Effects Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 9:18 am

bak 3 gün önce bu programı arıyordum buraya hiç bakmadım bu sitede gerçekten güzel şeylerin olduğuna inanıyorum artık buralardayım 7/24
Furkan-52
Furkan-52

Profil Bilgileri
Aktiflik :
Mac OS X Adobe After Effects Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Mac OS X Adobe After Effects Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 18/02/90
Tuttuğum Takım : 2
Ruh Hali : Olgun
Başarı Sistemi : 1
Rep Puanı : 9
Rrofil Alt

MesajKonu: Geri: Mac OS X Adobe After Effects   Mac OS X Adobe After Effects Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 12:47 pm

sssssssssssssssss
Suskun Sevda
Admin
Admin

Profil Bilgileri
Aktiflik :

Rrofil Alt

Kişisel İleti
Başarı Puanı:
Online Durumu:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mac OS X Adobe After Effects   Mac OS X Adobe After Effects Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 10:50 pm

Misafir demiş ki:
bak 3 gün önce bu programı arıyordum buraya hiç bakmadım bu sitede gerçekten güzel şeylerin olduğuna inanıyorum artık buralardayım 7/24

çok teşekkür ederim kardeşim emeğe saygından dolayı yakında daha gelişmiş bir site ile karşınıza çıkacam çünkü bunu kendimi geliştirmek maksatlı açmıştım aramızda olmadandan gurur duyarız

Mac OS X Adobe After Effects
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adobe PhotoShop CS2 9 İndir
» Yeni Fonksiyonlarıyla Adobe® Photoshop® CS4
» Adobe Dreamweaver Cs4 V10.0[Web site ve uygulama tasarımı proğramı]
» Adobe Soundbooth CS4 v2.0 Portable İndir Suskun Çocuk Farkıyla
» Adobe Premiere Pro CS4 v4 Portable Full İndir Yükle Download